Zlecenie 12510691 - Klucz udarowy 1/2" 18V M18FHIW2F12-0X,Klucz udarowy...
Analizuj Zamówienie 12510691
źródło Internet
data publikacji 2026-05-12
przedmiot zlecenia
Klucz udarowy 1/2 18V M18FHIW2F12-0X,Klucz udarowy Milwaukee M18 1/2 art. nr 4933459695,Klucz udarowy akumulatorowy MILWAUKEE 33
9Nm M18FIW2F12 ładowarka 2x,Klucz udarowy DeWalT DCF900P2T2 baterieładowarka.......ZAP/MTETA/2026/003206 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie
WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne
nr Termin Organizator Przedmiot
godz. 12:00
Małopolskie Zestaw Wierteł do betonu SDS PLUS 6-14 x 210 mm
godz. 12:30
Małopolskie wiertła TERRAX, ZAP/MTEKL/2026/003723 -
Dolnośląskie DOSTAWA ELEKTRONARZĘDZI MARKI MILWAUKEE Adres dostawy: M040
Wielkopolskie Szlifierka BIAX SRD 3-55/2 -
Dolnośląskie DOSTAWA - WIERTŁO SDS MAX, OTWORNICA (BOSCH, ERBAUER), PŁYTKA TOKARSKA,...
Śląskie Artykuły wiertnicze
Małopolskie Sukcesywna dostawa narzędzi, elektronarzędzi, narzędzi spalinowych oraz innego...
Śląskie SUWMIARKA ELEKTRONICZNA MITUTOYO 150mm