HCl) tanks, model TMR-20.15-P-WR-V-R1-Z-E-N-3 bs CTP, without electric motor
branża Ciepłownictwo i gaz, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża armatura, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie
WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: armatura , maszyny i sprzęty inne
nr Termin Organizator Przedmiot
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: KOŁO OW40-17 620MM 19" WÓZKA GT1 IZMET Adres dostawy: M040
godz. 10:10
Mazowieckie RFI-Dostawa części do silników spalinowych MAN
Śląskie Dostawy elementów tras przenośników zgrzebłowych dla Południowego Koncernu...
Opolskie 1303786 Montaż izotopowego miernika poziomu nad rolprasą w Cementowni Górażdże...
Wielkopolskie Plomba kablowa metalowa (do maźnic) 1.5 mm; numerowana
Warmińsko-Mazurskie Dostawa grzejników płytowych i łazienkowych Przedmiot zamówienia: 1 Część 1 2...
Śląskie Przygotowanie urządzeń na bloku nr 6 do badań i oceny stanu technicznego w...
Pomorskie Wiązka butlowa /160056022/
Mazowieckie 50254206 Czujniki RTD MINCO Szanowni Państwo, ORLEN Spółka Akcyjna, z siedzibą...
Pomorskie Skrócony opis przedmiotu zamówienia: 1 Wąż silikonowy o długości 3m z...